Стартувала телеверсія проекту «Харьковская сирень. P.S »
![Стартувала телеверсія проекту «Харьковская сирень. P.S » Стартувала телеверсія проекту «Харьковская сирень. P.S »](/content/documents/596/59511/thumb-newsSpisok-190x120-d813.jpg)
Сьогодні на телеканалі ХОД ТРК стартувала телеверсія проекту «Харьковская сирень. P.S ». Проект презентували начальник управління у справах преси та інформації ХОДА, співголова оргкомітету Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич і член журі, кінокритик Володимир Миславський. В рамках телеверсії проекту «Харьковская сирень. PS» щосереди о 13.25 на телеканалі ХОД ТРК демонструватимуться фільми-учасники ІІІ Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень». Сьогодні проект стартував фільмом грузинського учасника Шота Гамісонія «Море бажань».