ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Регіональний перинатальний центр розпочне приймати пацієнтів наступного тижня

15 лютого 2012 | 16:26

Регіональний перинатальний центр розпочне приймати пацієнтів  наступного тижня

«Наш Регіональний перинатальний при Обласній клінічній лікарні центр був готовий до відкриття ще 18 січня, коли ми це і планували. Ми хочемо здати цю унікальну не тільки для Харківської області, але і для України, установу повністю готовою. Тобто, мова йде не тільки про завершення ремонтних робіт і оснащення медичним обладнанням, але й про узгодження всіх дозвільних документів. Вони мають бути готові з дня на день, персонал уже готовий, приміщення готові. Думаю, що наступного тижня туди вже почнуть поступати пацієнти», - зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Він підкреслив, що наближення стандартів народження дітей до європейського рівня є одним із пріоритетів медичної реформи, започаткованої Президентом України Віктором Януковичем. Саме з цією метою сучасні перинатальні центри відкриваються зараз по всій країні.

Також Ігор Шурма наголосив, що в першу чергу у Регіональному перинатальному центрі будуть обслуговуватися мешканці районів області. «Для міського населення буде працювати пологовий будинок №4 м.Харкова, який отримав статус перинатального центру. Звичайно, у випадку гострої необхідності надання спеціалізованої допомоги мешканці Харкова будуть перенаправлятися в Регіональний перинатальний центр», - підкреслив Ігор Шурма.

Теги: перинатальний центр шурма newlife

Версія для друку Поділиться:


Вверх