Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян](/content/documents/596/59509/thumb-newsSpisok-190x120-89aa.jpg)
Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в приміщенні громадської приймальні ХОДА. Питання громадян стосувалися ремонту доріг, вуличного освітлення, розрахунків за енергоносії, розмежування земельних ділянок та ін. Вирішення всіх питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.