Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/595/59498/thumb-newsSpisok-190x120-ff9b.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 14 лютого провів особистий прийом громадян в приміщенні громадської приймальні ХОДА. Питання, з якими мешканці області звернулися до заступника голови облдержадміністрації, стосувалися направлення на обстеження та лікування в Обласну клінічну лікарню, Обласний онкологічний диспансер, Інститут невідкладної хірургії АМН України та Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. Ситенко АМН України; забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування; включення до реєстру державної програми з питань репродуктивного здоров’я; надання матеріальної допомоги. Також надані консультації щодо змін у пенсійному законодавстві та розміру пенсій учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.