Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області приділяється особлива увага підвищенню професійного та культурного рівня ведення підприємницької діяльності

15 лютого 2012 | 09:38

Як зазначила сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо начальник відділу розвитку підприємництва і ринкових відносин ГУ економіки ХОДА Наталія Цимбалюк, одним з напрямків діяльності, визначеним Програмою сприяння розвитку малого підприємництва на 2011 - 2015 роки, є підвищення професійного та культурного рівня ведення підприємницької діяльності в регіоні. З цією метою для підприємців проводяться різні заходи. «У 2011 році було проведено 40 заходів, серед яких семінари, круглі столи, майстер-класи з питань, найбільш актуальних для підприємців.

Це питання Податкового кодексу, єдиного соціального внеску, отримання дозвільних документів і так далі. Теми, які обговорювалися на даних заходах, привертали увагу громадськості, про що свідчить активна участь у проведенні круглих столів представників органів державної влади, громадських організацій, фахівців у сфері оподаткування та обліку, підприємницьких структур. На 2012 рік заплановано провести понад 40 подібних заходів», - повідомила Наталія Цимбалюк.


Теги: ранковий ексклюзив цимбалюк

Поділиться:Схожі новини