На Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з луку більшість призових місць у харків’ян

12 лютого у Харкові, на спортивній базі КЗ ШВСМ завершились Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана. Всього у змаганнях взяли участь 262 спортсмена з Росії, Польщі, США, а також Сумської, Київської, Черкаської, Донецької, Рівненської, Львівської та Харківської областей. Із 24 призових місць у всіх категоріях змагань харків’яни посіли абсолютну більшість – 15. По три переможця в командах м.Києва та м.Львова, по одному – м. Луганська, м.Черкаси, м.Рязані (Росія).

У командній першості серед класичного лука у чоловіків перемогу здобула команда - Харків – ШВСМ, другою стала команда - Харків - КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», третіми - представники Донецької області. Серед жіночих команд 1 місце - Харків - ХДУФК №1, 2-е - Харків – ШВСМ та 3-є - команда м. Києва. Серед юнаків переможцями стала команда Харків - ХДУФК №1, серед дівчат - команда Харків - КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»
У командній першості серед блочного лука у чоловіків перше місце у команди м.Львів, друге -у представників Вінницької області, третє також отримали харків’яни. Серед жіночих команд перемогу здобула команда з Львіва, срібним призером стала команда м.Харкова, бронзовим - команда м. Києва.