На майдані Свободи триває продовольчий ярмарок, присвячений Масляній
![На майдані Свободи триває продовольчий ярмарок, присвячений Масляній На майдані Свободи триває продовольчий ярмарок, присвячений Масляній](/content/documents/595/59428/thumb-newsSpisok-190x120-e19c.jpg)
Для задоволення потреб населення якісними продовольчими товарами вітчизняного виробництва та стабілізації цінової ситуації в Харківській області, на майдані Свободи міста Харкова розпочав свою роботу продовольчий ярмарок, присвячений Масляній. У ярмарку приймають участь сільгосптоваровиробники Харківської області. Ціни на ярмарку на 10-15% нижче, ніж в інших підприємствах торгівлі. Тут можна придбати м'ясо, рибу, крупи в асортименті, молочну продукцію, олію, цукор, продукцію бджільництва та інші продовольчі товари. Ярмарок буде діяти до початку березня.