ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Близнюк відзначив узгоджені дії всіх структур області з ліквідації аварії на електропідстанції в Зміївському районі

10 лютого 2012 | 14:45

Анатолій Близнюк відзначив узгоджені дії всіх структур області з ліквідації аварії на електропідстанції в Зміївському районі

Сьогодні в ході всеукраїнської селекторної наради Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк відзначив роботу всіх служб Харківської області та керівництва ХОДА під час ліквідації наслідків пожежі на електропідстанції в с. Геївка Зміївського району.

«Ситуацією опікувалися особисто губернатор, його перший заступник і всі профільні структури. У першу чергу подбали про людей. Було відразу ж визначено, що необхідно зробити. Привезли спочатку 4, а потім і 8 дизельних електростанцій, забезпечили опалення школи і кожного двору. А вже наступного дня ввечері в 21:20 підстанція працювала», - підкреслив Міністр.

Він подякував керівництву Харківської облдержадміністрації за системну роботу і висловив сподівання, що зусилля Харківської області по забезпеченню життєдіяльності населення будуть успішними і в подальшому.

Фото

Теги: дулуб близнюк

Версія для друку Поділиться:


Вверх