Валентин Дулуб провів виїзний прийом громадян у Зміївському районі
![Валентин Дулуб провів виїзний прийом громадян у Зміївському районі Валентин Дулуб провів виїзний прийом громадян у Зміївському районі](/content/documents/594/59373/thumb-newsSpisok-190x120-c323.jpg)
Сьогодні перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб в рамках робочої поїздки провів особистий прийом громадян у Зміївському районі. Під час прийому було розглянуто проблеми мешканців району. А саме: якість питної води, будівництво II черги полігону ТПВ в г. Змієві, неякісне теплопостачання, організація централізованого вивезення ТПВ в с. Таранівка, придбання сміттєвозів та контейнерів, установка індивідуального опалення. Всі підняті питання Валентин Дулуб взяв на контроль і пообіцяв людям намітити шляхи їх вирішення.