Пункти обігріву в знеструмлених населених пунктах Зміївського району забезпечені всім необхідним для надання допомоги
![Пункти обігріву в знеструмлених населених пунктах Зміївського району забезпечені всім необхідним для надання допомоги Пункти обігріву в знеструмлених населених пунктах Зміївського району забезпечені всім необхідним для надання допомоги](/content/documents/593/59286/thumb-newsSpisok-190x120-ac4c.jpg)
Голова обласного оперативного штабу – перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Дулуб сьогодні відвідав пункти обігріву населення у с. Геївка, с. Суха Гомольша, с. Нижній Бишкин і с. Черкаський Бишкин Зміївського району, в яких припинене електропостачання через пожежу на електричній трансформаторній підстанції ПС-110/6 кВт в с. Геївка. Валентин Дулуб повідомив, що всі пункти працюють стабільно. Вони забезпечені всім необхідним для надання допомоги людям. У всіх пунктах забезпечено 3-разове харчування. Станом на 15:00 ситуація в знеструмлених селах стабільна, перебуває під постійним контролем, ніяких скарг від населення не надходило.