Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін вручив керівництву Вовчанського району сертифікат на отримання цифрового рентгенодіагностичного комплексу «Медікс» (уточнено)

02 лютого 2012 | 13:58

Сьогодні під час зустрічі з жителями Вовчанського району голова облдержадміністрації Михайло Добкін вручив голові Вовчанської райдержадміністрації Віталію Панову сертифікат на отримання цифрового рентгенодіагностичного комплексу «Медікс» на загальну суму 2 099,7 тис.грн. Комплекс створений на основі універсального телекерованого стола-штативу і спроможний виконувати комплексні рентгенографічні та рентгеноскопічні дослідження. Це сучасне обладнання надходить до області на підставі та за рахунок цільової субвенції, отриманої Харківщиною в 2011 році.

Цифровий рентгенівський діагностичний комплекс є зручним у використанні і не потребує спеціального довготривалого навчання персоналу роботі на ньому. Розміщення рентгенівського випромінювача над столом дає можливість проводити огляд шлунково-кишкового тракту, черепа, скелета, урографію, мієлографію, усі види рентгенографії та рентгеноскопії, у тому числі й рентгенографію грудної клітини, а також томографію.

На завершення відвідування лікарні керівник області ознайомився з роботою реконструйованого приміщення дитячої консультації.


Теги: медицина добкін

Поділиться:Схожі новини