Ситуація з системами життєзабезпечення Харківської області стабільна
![Ситуація з системами життєзабезпечення Харківської області стабільна Ситуація з системами життєзабезпечення Харківської області стабільна](/content/documents/593/59238/thumb-newsSpisok-190x120-0ce7.jpg)
«В цілому в Харківській області ситуація стабільна, всі підприємства життєдіяльності працюють в нормальному режимі, населення області отримує всі необхідні послуги в повному обсязі», – повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації – керівник обласного оперативного штабу Валентин Дулуб. За його словами, всі аварійні ситуації оперативно ліквідуються. Наприклад, 1 лютого о 19:00 в м. Ізюм було виявлено пошкодження запірної арматури трубопроводу Д-80 мм котельні по вул. Скрипника, 12-а. О 20:40 пошкодження було усунене, а о 21:20 відновлено теплопостачання будинків.