Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі](/content/documents/593/59219/thumb-newsSpisok-190x120-9574.jpg)
У ході робочої поїздки до Шевченківського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися земельних відносин, діяльності громадських організацій тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.