Харківщина знаходиться в процесі розгляду остаточного рішення про тарифи
![Харківщина знаходиться в процесі розгляду остаточного рішення про тарифи Харківщина знаходиться в процесі розгляду остаточного рішення про тарифи](/content/documents/592/59150/thumb-newsSpisok-190x120-e549.jpg)
«Харків ухвалював рішення про тарифи в межах своєї компетенції і на основі діючої законодавчої бази. Тарифи давно не переглядалися, тому зараз підвищення вийшло значним. І якщо це необхідно, то потрібно шукати джерела, за рахунок яких це можливо профінансувати. В даний час місто і область знаходяться в процесі розгляду остаточного рішення про тарифи», – заявив сьогодні під час брифінгу Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. Міністр висловив упевненість в тому, що відповідне рішення буде знайдено.