Швидкі шахи з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят

21-22 січня в приміщенні ДЮСШ «Локомотив» з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят були проведені змагання з швидких шахів.В змаганнях взяли участь 28 спортсменыв, серед яких були і ветерани шахів, і учні загальноосвітніх шкіл і спортсмени-інваліди.        За підсумками дводенної боротьби  І місце з результатом 7,5 очок із 9 можливих посів майстер ФІДЕ з Сахновщанського району Валерій Скорлупкін, ІІ-ІІІ місця згідно  коефіцієнту посіли кмс Іван Швидун та Сергій Барков, які набрали по 7 очок. Серед спортсменів-інвалідів беззаперечним лідером виявився Вячеслав Масіч, який набрав 6 очок. Серед школярів кращий результат показала Молчанова Катерина з Сахновщанського району,  ІІ місце у Євгена Котляренка (Панютинська ЗОШ №1).

Чемпіон та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».