Це свято має стати об'єднуючим чинником для всього українського народу
![Це свято має стати об'єднуючим чинником для всього українського народу Це свято має стати об'єднуючим чинником для всього українського народу](/content/documents/591/59004/thumb-newsSpisok-190x120-c14c.jpg)
Таку думку про значення Дня Соборності та Дня Свободи України висловив заступник голови ХОДА Євген Савін: «На жаль, є деякі політики, які намагаються вносити якісь думки про розкол між Західною і Східною Україною, Північчю і Півднем нашої країни - це, звичайно ж, неправильно. Свято поки ще не стало тією радісною та великою подією, коли кожен українець може сказати - так, ми живемо в одній великій країні. Але до цього треба прагнути, і це свято якраз і покликане виховати в нас почуття соборності, єднання, свободи в незалежній країні Україна. Це свято має стати об'єднуючим чинником для всього українського народу».