Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян](/content/documents/590/58944/thumb-newsSpisok-190x120-aef7.jpg)
Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в приміщенні громадської приймальні ХОДА. Питання громадян стосувалися теплопостачання, установки лічильників, водопостачання, тарифів на житлово-комунальні послуги, приватизації землі та ін. Вирішення всіх питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.