ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2012 році в Харківській області планується відкрити 3 нових дитячих табори

18 січня 2012 | 09:24

У поточному році на Харківщині продовжиться робота по розширенню мережі дитячих оздоровчих закладів. Зокрема, планується відкрити 3 нових дитячих табори. Про це сьогодні під час програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомив начальник ГУ у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця.

«У 1991 році в Харківській області було 114 оздоровчих закладів для дітей. Коли ми приймали область, їх було 37. Два з них, на жаль, з об'єктивних причин було закрито, але додатково відкрито ще три. У поточному році ми теж плануємо відкрити 3 нових табори. Ви знаєте, що у нас оздоровлення дітей перебуває під жорстким контролем губернатора, і завдяки серйозній роботі за підсумками минулого року ми змогли оздоровити 89% і посіли перше місце», - підкреслив він.

За словами Дмитра Перепелиці, також буде продовжено роботу з модернізації та оновлення матеріально-технічної бази вже існуючих таборів. Зокрема, в рамках Програми із збереження мережі дитячих оздоровчих таборів кожен табір комунальної форми власності в регіоні отримає по 1 мільйону гривень на розвиток.

«У нас ухвалено єдину по Україні обласну програму щодо збереження мережі оздоровчих таборів. Вона розрахована на 5 років, і, згідно з цією програмою, по 1 мільйону гривень отримає кожен табір комунальної форми власності », - повідомив Дмитро Перепелиця.

Теги: перепелиця оздоровлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх