Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі](/content/documents/590/58923/thumb-newsSpisok-190x120-48c6.jpg)
Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян в Коломацькому районі. Мешканці району зверталися до першого віце-губернатора з питань, що стосувалися якості питної води в смт.Коломак, роботи свердловин, придбання шкільних автобусів, ремонту Новоіванівського будинку культури, ремонту доріг, створення ОСББ. Вирішення усіх питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль.