Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Валківському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Валківському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Валківському районі](/content/documents/590/58902/thumb-newsSpisok-190x120-638d.jpg)
В ході робочої поїздки до Валківського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися функціонування архівних установ, земельних відносин, соціального захисту громадян тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.