Дорогі земляки!
![Дорогі земляки! Дорогі земляки!](/content/documents/589/58824/thumb-newsSpisok-190x145-41fe.png)
Ми прожили непростий, але цікавий рік. Він запам’ятається рекордними врожаями, появою нових об’єктів у ході підготовки до ЄВРО-2012, реформуванням складного державного механізму, особистими успіхами кожного. Я бажаю, щоб у Новому році здійснилося усе, що ви задумаєте у новорічну ніч для себе особисто і рідної України. Нехай добробут, щастя і любов ніколи не полишають вас. З Новим роком! З Різдвом Христовим! Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін