Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківщина вшановує пам’ять Олександра Масельського

Харківщина вшановує пам’ять Олександра Масельського

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Євген Савін, перший заступник голови Харківської облради Олена Олешко, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, а також представники громадськості поклали квіти до могили першого губернатора Харківської області, за часів незалежності України, Олександра Масельського. Олександру Степановичу сьогодні виповнилося б 75 років. «Великих людей згадують не тільки в день їхнього народження і день пам'яті. Дуже часто їх згадують ще по їхнім справам. Багато чого з того, що було ініційовано і розпочато Олександром Масельським, сьогодні живе і продовжується. А в цих справах живе і він сам. Тому що ця людина була справжнім господарником, керівником, який не просто працював, а жив роботою», - сказав губернатор Харківської області Михайло Добкін.

Також сьогодні відбулося покладання квітів до меморіальних дощок Олександру Масельському на будівлі Держпрому та будинку №17 по вул.Гіршмана, в якому він мешкав.

Довідка. Олександр Степанович Масельський народився в селі Хмельове, Хмелевського району, Кіровоградської області. За 41 рік трудової діяльності, Олександр Степанович працював бригадиром, головним агрономом, аспірантом, директором радгоспу, був головою Валківського райвиконкому, головою виконкому Харківської обласної ради народних депутатів, головою Харківської обласної ради народних депутатів,представником президента в Харківській області і до квітня 1996 року обіймав посаду голови Харківської обласної державної адміністрації.

Олександр Масельський був кандидатом сільськогосподарських наук. За вагомий внесок у розвиток країни Олександр Масельський був нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора (1973, 1976 рр..), Медаллю «За доблесну працю» (1970 р.). Йому також було присвоєно звання заслуженого працівника сільського господарства України (1993 р.). 30 листопада 2006 на сесії обласної ради депутати ухвалили рішення присвоїти Олександру Масельському посмертно звання «Почесного громадянина Харківської області».