Алея зірок фестивалю «Харьковская сирень» – ще одна визначна пам'ятка Харкова. Михайло Добкін
![Алея зірок фестивалю «Харьковская сирень» – ще одна визначна пам'ятка Харкова. Михайло Добкін Алея зірок фестивалю «Харьковская сирень» – ще одна визначна пам'ятка Харкова. Михайло Добкін](/content/documents/585/58417/thumb-newsSpisok-190x120-26ee.jpg)
Алея зірок фестивалю «Харьковская сирень» стала ще однією харківською пам'яткою. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час відкриття 7 нових стел з відбитками долонь почесних гостей III Міжнародного кінофестивалю. «Ця Алея – ще одна визначна пам'ятка як центру міста, так і всього Харкова, – зазначив губернатор. – Наступного року, я сподіваюся, будуть нові сюрпризи, нові імена, але найголовніше – буде стара добра гарна атмосфера, яка стала традицією, і хороші враження і у харків'ян, і у тих гостей нашого міста, які приїдуть на фестиваль. Хочу, щоб через багато років, проходячи повз зліпків рук видатних акторів, режисерів і сценаристів, казали: "Так, Харків відвоював своє право називатися столицею кінематографа України"».