Традиційна зустріч Михайла Добкіна з представниками ЗМІ «Чай з губернатором» буде транслюватися в ефірі ХОД ТРК
![Традиційна зустріч Михайла Добкіна з представниками ЗМІ «Чай з губернатором» буде транслюватися в ефірі ХОД ТРК Традиційна зустріч Михайла Добкіна з представниками ЗМІ «Чай з губернатором» буде транслюватися в ефірі ХОД ТРК](/content/documents/584/58363/thumb-newsSpisok-190x120-3111.jpg)
30 листопада відбулася традиційна зустріч голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з представниками ЗМІ «Чай з губернатором», яка відтепер транслюватиметься в ефірі харківського телебачення. Про фінансові плани та пріоритети на 2012 рік, про те, чи будуть відбуватися кадрові зміни в керівництві райдержадміністрацій, і як вплинув Закон України «Про доступ до публічної інформації» на роботу обласної влади – дивіться сьогодні, 1 грудня, о 19:30 в ефірі ХОД ТРК.