ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін відкрив оновлений операційний блок у Валківській центральній районній лікарні

30 листопада 2011 | 10:44

У Валківському міжрайонному медичному центрі відкрито реконструйований та переоснащений операційний блок, який є прообразом майбутніх госпітальних округів. В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Ігор Шурма, голова Харківської облради Сергій Чернов, заступник голови облради Людмила Давидова та голова Валківської райдержадміністрації Микола Малявін. В 2011 році за рахунок коштів державного та обласного бюджету в межах обласної комплексної програми було виконано капітальний ремонт операційного блоку на загальну суму 1,4 млн. грн. Також з обласного бюджету були виділені 150 тис. грн. на закупівлю сучасного медичного обладнання для його оснащення.

В лікарні щорічно отримують стаціонарне лікування понад 6 тис. хворих, проводиться близько 1,5 тисяч оперативних втручань. У поліклінічному відділенні, розрахованому на 330 прийомів в зміну, ведеться прийом по 26 спеціальностях.

У Валківському міжрайонному медичному центрі функціонує 205 цілодобових ліжок 10 профілів – хірургічного, терапевтичного, акушерсько-гінекологічного, дитячого соматичного, інфекційного, неврологічного, урологічного, травматологічного, отоларингологічного та інтенсивної терапії.

У закладі створені умови для проведення комплексного обстеження пацієнтів за рахунок функціонування лабораторного та рентгенологічного відділень, кабінетів ультразвукової, ендоскопічної та функціональної діагностики.Скачати відео

Фото

Теги: медицина шурма добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх