Василь Хома взяв участь у звітно-виборчій конференції Харківської організації Національної спілки художників України
![Василь Хома взяв участь у звітно-виборчій конференції Харківської організації Національної спілки художників України Василь Хома взяв участь у звітно-виборчій конференції Харківської організації Національної спілки художників України](/content/documents/583/58206/thumb-newsSpisok-190x120-1609.jpg)
Сьогодні заступник голови – керівник апарату обдержадміністрації Василь Хома взяв участь у звітно-виборчій конференції Харківської організації Національної спілки художників України. Харківська організація Національної Спілки художників України – одна з найбільших творчих організацій нашої держави. Створена 23 жовтня 1938 року, вона і нині продовжує славні мистецькі традиції, започатковані знаменитими попередниками – представниками харківської художньої школи. Нині діяльність організації – невід’ємна частина мистецького життя і Слобожанського регіону, і України в цілому.
Василь Хома відзначив вагомий вклад Харківської організації Національної Спілки художників України в культурне життя регіону та країни, побажав митцям подальших творчих здобутків і висловив побажання продовжити надалі ефективну співпрацю виконавчої влади області з творчими спілками регіону.