ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область йде своїм шляхом реформування системи охорони здоров'я

23 листопада 2011 | 17:20

Харківська область йде своїм шляхом реформування системи охорони здоров'я

«Життя не стоїть на місці. Реформується дуже багато сфер нашого життя. Наша область одним з пріоритетних напрямків вибрала реформування системи охорони здоров'я. Ми почали працювати над цим питанням ще в той час, коли я працював Харківським міським головою. На прикладі Харківської області ми переконалися, що робота буде максимально плідною, якщо у нас буде створено єдиний медичний простір, щоб жителі Харкова і області могли отримати якісну медичну допомогу в будь-якому лікувальному закладі. Ми вибрали свій шлях і рухаємося по ньому», - зазначив сьогодні під час зустрічі з учасниками всеукраїнського прес-туру голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

За його словами, в основі нашої системи реформування лежить раціональне використання тих невеликих коштів, які має область.

«Медичних установ дуже багато, і щоб якісно всі поліпшити, коштів не вистачить. Тому ми організували 10 міжрайонних медичних центрів, в яких створюємо сучасні умови для лікування та перебування пацієнтів. У першу чергу ми створюємо високоякісні умови для проведення операцій і насичуємо лікарні сучасним обладнанням», - підкреслив Михайло Добкін.

За його словами, в 2010 році новий оперблок був відкритий в Красноградському міжрайонному медичному центрі. Цього року завершуються роботи ще в 5 оперблоках, а у 2012 році буде створено ще 4 сучасних оперблоки. Наступний етап - створення сучасних реанімаційних відділень. «Оперблоки та реанімаційні відділення абсолютно не відрізнятимуться від тих, які створені в Обласній клінічній лікарні», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: медицина добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх