ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочалось засідання Робочої групи «Регіональний вимір євроінтеграційної стратегії України: регіональний розвиток та міжрегіональне співробітництво»

22 листопада 2011 | 14:08

Розпочалось засідання Робочої групи «Регіональний вимір євроінтеграційної стратегії України: регіональний розвиток та міжрегіональне співробітництво»

В Харківській облдержадміністрації розпочалось четверте засідання Робочої групи «Регіональний вимір євроінтеграційної стратегії України: регіональний розвиток та міжрегіональне співробітництво» «Національного Конвенту України щодо ЄС» на тему: «Східний регіон: міжрегіональне співробітництво – платформа для співпраці з регіонами ЄС». В засіданні беруть участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, голова Харківської облради Сергій Чернов, дипломати Представництва Європейського Союзу в Україні та посольств держав-членів ЄС, провідні експерти з питань європейської інтеграції та регіонального розвитку, представники агенцій з регіонального розвитку, наукових установ, громадських організацій та ЗМІ.

Метою конференції є обговорення євроінтеграційної стратегії України та стратегії розвитку Східного регіону, готовності регіонів України до інтеррегіонального співробітництва з регіонами ЄС та міжрегіональне співробітництво як платформа для співпраці з регіонами ЄС.

Довідка. Проект «Національний Конвент України щодо ЄС» є засобом підтримки та подальшого розвитку загальнонаціонального обговорення шляхів просування України до Європейського Союзу. Конвент – це загальнонаціональний інституційний майданчик для постійних, послідовних, тематично структурованих дебатів щодо шляхів реалізації євроінтеграційної стратегії України.

В проекті представлені усі ключові сегменти суспільства – виконавча та законодавча влада, приватний сектор, неурядові організації, органи місцевого самоврядування, ЗМІ та широка громадськість. Результат проекту – це низка політичних рекомендацій, підготовлених робочими групами «НК України щодо ЄС» для представників органів законодавчої та виконавчої влади України, котрі відповідають за підготовку Угоди про політичну асоціацію України та ЄС.

Фото

Теги: україна-єс eurointegration

Версія для друку Поділиться:


Вверх