Харків’яни завоювали нагороди на Кубку України з фігурного катання серед юніорів

У Дніпропетровську 16 листопада завершився Кубок України з фігурного катання серед юніорів. Переможцями у змаганнях танцювальних пар молодшого віку стали харків’яни Дарія Попова та Володимир Накісько. Їх товариші по команді Маргарита Львова та Девід Наріжний посіли 2 місце, а Софія Лизогуб та Данил Єфременко – 3 місце. У змаганнях танцювальних пар середнього віку переможцями стали харків’яни Анжеліка Юрченко та Вадим Кравцов, на 2 місці – харків’яни Лейла Рамакаєва та Артур Горовий.

Серед танцювальних пар старшого віку відзначилися переможці змагань, кандидати на участь у 1 зимових юнацьких Олімпійських іграх 2012 року у м. Інсбрук Олександра Назарова та Максим Нікітін.

У змаганнях спортивних пар посіли перше місце харків’янка Єлизавета Усманцева та дніпропетровчанин В’ячеслав Лисой. Ця спортивна пара також включена до складу збірної команди України на участь у 1 зимових юнацьких Олімпійських іграх.