Кікбоксери Харківської області завоювали Кубок України

З 11 по 13 листопада в Харківській школі вищої спортивної майстерності відбувся фінал Кубка України з кікбоксингу WPKA, переможцем якого стала збірна Харківської області. Друге місце посіли представники Київської області, третє - Львова.

В турнирі взяли участь 265 кікбоксерів з 17 областей України. Харківську область представляли 205 спортсменів. Значний вклад в перемогу харків’ян на Кубку Україні внесла команда селища Комсомольський Зміївського району, яка складалась з 18 спортсменів і завоювала 9 медалей.

Переможцями турніру стали Євген Мірошниченко та Андрій Христосов, який завоював дві золоті медалі в розділах фул та лайт-контакт. Кубок України став відправним етапом підготовки збірної до майбутнього чемпіонату Європи з кікбоксингу, що відбудеться в грудні цього року у Греції.