Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Райдержадміністраціями Харківської області проведена велика робота із забезпечення та надання публічної інформації. Василь Хома

09 листопада 2011 | 14:15

Про це сьогодні в ході навчально-методичного семінару «Організація управлінської діяльності - форми, методи і технології» повідомив заступник голови ХОДА Василь Хома. За його словами, цього року набрав чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації». У зв'язку з цим, в обласній державній адміністрації було створено управління забезпечення доступу до публічної інформації. В районних держадміністраціях були визначені відповідальні особи за доступ до публічної інформації. У короткий термін їм вдалося розгорнути роботу в цьому напрямку: забезпечити як надання інформації відповідно до Закону, так і своєчасне оприлюднення інформації.

«На початок травня у нас тільки в 1/3 адміністрацій працювали сайти. Зараз сайти працюють у всіх районних державних адміністраціях. На цих сайтах своєчасно оприлюднюється вся інформація, яка передбачена ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», - зауважив заступник голови облдержадміністрації Василь Хома.


Теги: публічна інформація хома

Поділиться:Схожі новини