Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/581/58006/thumb-newsSpisok-190x120-4650.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 8 листопада провів особистий прийом громадян в громадській приймальні ХОДА. Під час прийому до заступника губернатора звернулося 15 осіб. Питання, які турбували мешканців Харкова та області, стосувалися надання матеріальної допомоги, лікування в обласних медичних установах, проведення операцій з приводу катаракти, отримання консультацій з різної тематики. Всі питання вирішені.