Керівництво Харківщини вручило нагороди за добре проведену оздоровчу кампанію 2011 року
![Керівництво Харківщини вручило нагороди за добре проведену оздоровчу кампанію 2011 року Керівництво Харківщини вручило нагороди за добре проведену оздоровчу кампанію 2011 року](/content/documents/580/57911/thumb-newsSpisok-190x120-55a4.jpg)
«Дякую всім за проведену оздоровчу кампанію 2011 року. Бажаю нам усім нормальної роботи. 2012 рік повинен пройти під егідою Євро-2012. А це для нас певні проблеми з розміщенням дітей. У більш ранні терміни повинні будемо їх розміщувати. Тому ми до цього ретельно підготуємося і як завжди проведемо оздоровчу кампанію на найвищому рівні», - сказав віце-губернатор Євген Савін після закінчення засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії.
З нагоди закінчення оздоровчої компанії 2011 року кращим колективам і працівникам, які брали активну участь в організації оздоровлення та відпочинку дітей були вручені грамоти та подяки Харківської облгосадмінітсраціі.