ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Перерозподіл коштів дозволить укомплектувати необхідним обладнанням 5 нових операційних блоків в міжрайонних медичних центрах та 3 нові лікарські амбулаторії

27 жовтня 2011 | 17:50

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, сьогодні в ході сесії обласної ради були перерозподілені кошти на фінансування обласної програми «Здоров’я Слобожанщини». Зокрема, перерозподілені кошти на проведення пільгового безоплатного зубопротезування інвалідів та ветеранів війни. За словами Ігоря Шурми, проведений аналіз показав, що 14 міжрайонних стоматологічних центрів області мають різне навантаження. Тому ухвалено рішення перерозподілити 200 тис.грн., які отримають 10 найбільш ефективно працюючих міжрайонних стоматологічних центрів. Завдяки цьому додатково скористаються послугами зубопротезування 400 мешканців області.

Крім того, 673,8 тис.грн. спрямовано на придбання медичного обладнання для операційних блоків Валківського, Вовчанського, Мереф’янського, Нововодолазького, Чугуївського та Куп’янського міжрайонних медичних центрів.

Також згідно з рішенням депутатів 200 тис. грн. направлено на будівництво Ватутінської сільської лікарської амбулаторії Новодолазького району. Також виділені кошти на придбання медичного обладнання для цієї амбулаторії, а також амбулаторій в селі Новоолександрівка Вовчанського району та селі Руські Тишки Харківського району.

Теги: медицина шурма

Версія для друку Поділиться:


Вверх