Ігор Шурма провів особистий прийом громадян
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян Ігор Шурма провів особистий прийом громадян](/content/documents/579/57869/thumb-newsSpisok-190x120-3b4b.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в громадській приймальні ХОДА. Під час прийому до заступника голови облдержадміністрації звернулося 20 осіб (в т.ч. 10 мешканців Харкова). Питання, з якими громадяни звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися виплати боргів із зарплати; лікування з приводу катаракти; встановленні інвалідності; забезпечення ліками громадян пільгових категорій; направлення на санаторно-курортне лікування; поновлення на посаді; лікування в Обласній клінічній лікарні; надання матеріальної допомоги; проведення обстеження на високотехнологічному обладнанні; призначення пенсії за особливі заслуги; працевлаштування; скерування на проходження дельфінотерапії.