Харківщина шанує пам'ять владики Никодима
![Харківщина шанує пам'ять владики Никодима Харківщина шанує пам'ять владики Никодима](/content/documents/578/57764/thumb-newsSpisok-190x120-18a3.jpg)
Сьогодні в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі відбуваються божественна літургія та панахида, присвячені 40 дням від смерті владики Никодима. Божественна літургія почалася о 9:00. Панахида запланована на 10:30. В заходах бере участь голова ХОДА Михайло Добкін. Пряму трансляцію служби можна побачити в ефірі Харківського обласного державного телебачення та 7 каналу.