Збірна Харківської області завоювала 4 золотих медалі у відкритому кубку України «Ukraine Open Cup» з тхеквондо ВТФ

13-16 жовтня 2011 року в м. Києві спортсмени збірної команди області брали участь у відкритому кубку України «Ukraine Open Cup» з тхеквондо ВТФ. Змагання проходили серед усіх вагових категорій. У кубку брали участь близько 200 спортсменів 14 областей України, міст Києва та Севастополя, Азербайджану (регіони 1,2), Латвії (регіони 1,2), Молдови.

Спортсмени збірної команди Харківської області завоювали 4 золотих медалі: Марина Конєва (73 кг), Марія Попова (62 кг), Катерина Абдрашитова (53 кг), Олексій Жеребчевскій (63 кг), 3 срібні медалі у Павла Рожкова (87 кг), Георгія Зібзібадзе (87 кг), Олександра Бабенко (54 кг), 3 місце зайняли Христина Головчанська (46 кг) та Андрій Гарячкін (63 кг). У командному заліку Харківська область посіла 2 місце.

Організатори змагань - Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.