Триває ХХІІ Спартакіада області на Кубок голови Харківської облдержадміністрації

У неділю на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання з легкої атлетики за програмою ХХІІ Спартакіади області на Кубок голови облдержадміністрації. В змаганнях взяли участь 157 осіб у складах збірних команд з 15-ти районів (міст) області.

ІІІ місце - Чугуївський район.

Переможці та призери в особистих та командних видах програми були нагороджені дипломами відповідних ступенів, медалями, а переможці у загальнокомандному заліку – кубками та дипломами.

Наступні фінальні змагання за програмою Спартакіади (теніс настільний) відбудуться 15 жовтня п.р. в спортзалі Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна