У 85% установ освіти подано опалення
![У 85% установ освіти подано опалення У 85% установ освіти подано опалення](/content/documents/576/57527/thumb-newsSpisok-190x120-ab35.jpg)
Як повідомив сьогодні в ході обласної селекторної наради начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал, по всій області розпочато подачу опалення у заклади освіти. Опалення подано у 85% закладів освіти. Роман Шаповал також зазначив, що всі установи (школи, дитячі садки, професійно-технічні та вищі навчальні заклади) готові до початку опалювального сезону.