Василь Хома провів особистий прийом громадян
![Василь Хома провів особистий прийом громадян Василь Хома провів особистий прийом громадян](/content/documents/576/57524/thumb-newsSpisok-190x120-83f3.jpg)
Сьогодні заступник голови – керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома провів особистий прийом громадян в приймальні ХОДА. Порушені громадянами питання стосувалися діяльності правоохоронних органів, працевлаштування, отримання державних актів на землю тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.