Туристсько-інформаційні пункти планується відкрити на харківському автовокзалі та автомобільному пункті пропуску «Гоптівка». Євген Савін
![Туристсько-інформаційні пункти планується відкрити на харківському автовокзалі та автомобільному пункті пропуску «Гоптівка». Євген Савін Туристсько-інформаційні пункти планується відкрити на харківському автовокзалі та автомобільному пункті пропуску «Гоптівка». Євген Савін](/content/documents/576/57521/thumb-newsSpisok-190x120-8a1d.jpg)
Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, туристсько-інформаційні пункти планується також відкрити на харківському центральному автовокзалі та автомобільному пункті пропуску «Гоптівка». «Інформаційні пункти для туристів - це необхідність. Ми плануємо до кінця року встановити туристсько-інформаційний пункт на автовокзалі. Наступний етап - це пункти перетину кордону. Думаю, що автомобільний пункт пропуску «Гоптівка» буде четвертим об'єктом, де буде встановлений інформаційний пункт. Надалі ми будемо вивчати, де найбільш активний рух пасажирів, і в міру актуальності будемо закривати і це питання, розміщуючи там туристсько-інформаційні пункти», - підкреслив Євген Савін.