Харківщина вивчить досвід Донецької області по роботі з керівниками підприємств-боржників за послуги ЖКГ
![Харківщина вивчить досвід Донецької області по роботі з керівниками підприємств-боржників за послуги ЖКГ Харківщина вивчить досвід Донецької області по роботі з керівниками підприємств-боржників за послуги ЖКГ](/content/documents/575/57406/thumb-newsSpisok-190x120-03b3.jpg)
Сьогодні в ході спільного засідання колегії Харківської облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області голова ХОДА Михайло Добкін дав доручення вивчити досвід сусідніх областей по роботі з підприємствами-боржниками за послуги ЖКГ, зокрема Донецької області. «Необхідно розробити систему, при якій жоден керівник підприємства, де є борги за послуги теплопостачання, водопостачання та електропостачання, не зможе отримати дозвіл на виїзд з країни. Так робиться в усьому цивілізованому світі: борги є, залишайся в країні і працюй над тим, як їх ліквідувати. Якщо підприємство має борги, то керівник не має права їхати за кордон. Це стосується госпрозрахункових підприємств, керівників підприємств, які фінансуються з держбюджету і місцевих бюджетів», - підкреслив Михайло Добкін.