Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі
![Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі Василь Хома провів виїзний прийом громадян у Шевченківському районі](/content/documents/574/57358/thumb-newsSpisok-190x120-a245.jpg)
У ході робочої поїздки до Шевченківського району заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Хома провів виїзний прийом громадян. Порушені громадянами питання стосувалися видачі державних актів на землю, роботи відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб, проблем екологічної безпеки тощо. Вирішення питань, визначених у зверненнях, Василь Хома взяв під особистий контроль.