Євген Савін привітав лозівчан з Днем міста
![Євген Савін привітав лозівчан з Днем міста Євген Савін привітав лозівчан з Днем міста](/content/documents/573/57275/thumb-newsSpisok-190x120-9f16.jpg)
Заступник голови облдержадміністрації Євген Савін і перший заступник голови обласної ради Олена Олешко привітали лозівчан із днем міста та 68-ю річницею визволення від фашистських загарбників. «Обличчя міста, насамперед, визначають люди, їхні справи і вчинки. Лозова впевнено дивиться в майбутнє, у неї прекрасні перспективи. Місто з кожним днем змінюється все більше і більше. А це означає, що у міста все більше можливостей не тільки для розвитку, але і для поліпшення якості життя та зростання добробуту городян», - зазначив Євген Савін.
Заступник губернатора побажав жителям Лозовій, щоб їх місто ставало ще більш красивим, упорядкованим і комфортним для життя.