Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у м. Люботин
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у м. Люботин Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у м. Люботин](/content/documents/572/57200/thumb-newsSpisok-190x120-1b25.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у місті обласного значення Люботин. До заступника губернатора звернулися з приводу ремонту доріг у зв’язку з їх незадовільним станом, поганого водопостачання і питання придбання машини для вивезення сміття. Вирішення питань Валентин Дулуб взяв під особистий контроль та пообіцяв обов’язково посприяти їх скорішому вирішенню.