ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нам належить вирішити дуже відповідальні завдання для розвитку зернового господарства області. Віталій Алексейчук

08 вересня 2011 | 16:04

«Нам належить вирішити дуже відповідальні завдання в плані розвитку зернового господарства області. Три мільйони тонн зерна повинні стати для області мінімальною нормою, а не виключенням. Запорукою досягнення такого результату є мінімум 500 – 520 тис. гектарів збережених на весну посівів озимих зернових культур», - підкреслив сьогодні в ході науково-практичної конференції з питань посіву озимих культур під урожай 2012 року у Харківській області заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.

Також він підкреслив, що дотримання всіх вимог агротехніки при проведенні посівних робіт є дуже важливою складовою успішного урожаю. «Сподіваюся ви всі відчули, який крок вперед зробила аграрна наука, спираючись на новітню техніку, в плані інноваційних розробок в аграрному секторі взагалі і зерновому господарстві, зокрема. Тому прошу довести все почуте і побачене сьогодні до керівників і спеціалістів господарств, знайти можливість розмножити рекомендації, які ви отримали, і ознайомити з ними фахівців», - додав він.

За словами Віталія Алексейчука, для доброго урожаю необхідно задовольнити потреби у мінеральних добривах під посів озимих культур. «Потрібно визначитися з тим, скільки і яких добрив нам потрібно мати для того гарантовано вийти на рубіж 40 центнерів озимих зернових з 1 гектара в середньому по сільськогосподарських підприємствах області», - зазначив заступник губернатора.

Теги: алексейчук

Версія для друку Поділиться:


Вверх