У місті Первомайський відкрилась пересувна виставка-ярмарок харківських книговидавців
![У місті Первомайський відкрилась пересувна виставка-ярмарок харківських книговидавців У місті Первомайський відкрилась пересувна виставка-ярмарок харківських книговидавців](/content/documents/572/57106/thumb-newsSpisok-190x120-cf37.jpg)
7 вересня ініційована головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним та управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації пересувна книжкова виставка - ярмарок «Харківські видавці - районам області» розпочала свою роботу в центрі міста Первомайський.
У ході церемонії відкриття управління преси та інформації передало міському відділу освіти добірку книг, серед яких твори харківських поетів і прозаїків, дитяча, художня та довідкова література. В урочистому відкритті виставки-ярмарку взяла участь заступник міського голови м.Первомайський Ніна Харченко.
Книги харківських видавців будуть продаватися за ціною виробників.