Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян](/content/documents/571/57097/thumb-newsSpisok-190x120-fb11.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у громадській приймальні ХОДА. До заступника губернатора зверталися з питань ремонту доріг, будівництва житла та установки лічильників на гарячу і холодну воду. Валентин Дулуб зазначив, що всі питання будуть вирішені і взяв їх на особистий контроль. Також в ході прийому заступник керівника області дав роз'яснення з питання опалення житлових будинків.