Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Кегичівському районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Кегичівському районі Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Кегичівському районі](/content/documents/571/57076/thumb-newsSpisok-190x120-f252.jpg)
Сьогодні під час робочої поїздки до Кегичівського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. У ході прийому обговорювалися питання продовження капітального ремонту районного будинку культури в пос.Кегичівка; продовження будівництва газопроводу в с. Червоне Кегичівського району; про ремонт доріг в районі та придбання дорожньої техніки наступного року.
Михайло Добкін зазначив, що наступного року будуть виділені кошти на ремонт будинків культури в усіх районних центрах області. Також голова ХОДА повідомив, що Кегичівський район наступного року отримає гроші на ремонт доріг.