ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми зробили лише перший крок на великому шляху реформування та вдосконалення системи охорони здоров'я в нашому регіоні. Михайло Добкін

05 вересня 2011 | 19:28

«Досвід, робота, вміння і знання людей, які різною мірою відповідають за охорону здоров'я в нашому регіоні, від дільничного лікаря до вчених, все це разом дозволило зробити так, що сьогодні модель реформування охорони здоров'я, яка реалізується у нас, розглядається як один з варіантів вже для поширення далеко за межами області. Але ми зробили лише перший крок на дуже великому шляху реформування та вдосконалення системи охорони здоров'я в нашому регіоні», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

За його словами, для переважної більшості людей, що проживають в нашому регіоні, і, напевно, у всіх інших областях України, питання охорони здоров'я пріоритетні. «Люди бути впевненими, що у випадку, якщо їм доведеться звернутися до лікарів, вони дійсно можуть розраховувати на професійну допомогу. Все це змушує нас постійно вдосконалюватися і знаходити такі рішення, які дозволили б за мінімальні гроші отримати максимальний результат», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: медицина добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх